Wakacje w Przechlewie – trwają zapisy

Wycieczki, projekcje filmowe i zajęcia w plenerze - takie atrakcje na tegoroczne wakacje przygotowuje Gminna Biblioteka i Centrum Kultury w Przechlewie. Część imprez będzie otwarta dla wszystkich. Na inne obowiązują wcześniejsze zapisy. Akcja „wakacje” prowadzona będzie w dniach od 5 do 30 sierpnia.

Wakacje w Przechlewie – trwają zapisy

Wycieczki, projekcje filmowe i zajęcia w plenerze - takie atrakcje na tegoroczne wakacje przygotowuje Gminna Biblioteka i Centrum Kultury w Przechlewie. Część imprez będzie otwarta dla wszystkich. Na inne obowiązują wcześniejsze zapisy. Akcja „wakacje” prowadzona będzie w dniach od 5 do 30 sierpnia. - Będą to wyjazdy do parków rozrywki, do parków trampolin, do zagród edukacyjnych, będą to również piątki z Kinem za Rogiem, a w czwartki zajęcia w plenerze organizowane przez pracowników biblioteki – zapowiada Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie. Wszystkie imprezy wyjazdowe wymagają wcześniejszych zapisów. Ze względu na pojemność autokaru ilość miejsc jest ograniczona. Są to też wycieczki płatne. Zgłoszenia chętnych są przyjmowane w przechlewskiej bibliotece do 10 lipca. Zajęcia stacjonarne nie wymagają wcześniejszych zapisów. Są one także darmowe. Szczegółowy wykaz zajęć znajduje się na stronie internetowej: https://gbick.przechlewo.pl/n,zapraszamy-na-wakacje-z-biblioteka-2024.

W informacji dźwiękowej mówi - Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.