Letnia czytelnia w Przechlewie już czynna

Nie tylko książki i gazety, ale także kawa i słodkości czekają na osoby korzystające z letniej czytelni w Przechlewie. Gminna Biblioteka i Centrum Kultury urządziły takową przed wejściem do miejscowej książnicy. Z oferty może skorzystać każdy. Czytelnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 20.00. Dodatkową jej atrakcją jest kawiarenka.

Letnia czytelnia w Przechlewie już czynna

Nie tylko książki i gazety, ale także kawa i słodkości czekają na osoby korzystające z letniej czytelni w Przechlewie. Gminna Biblioteka i Centrum Kultury urządziły takową przed wejściem do miejscowej książnicy. Z oferty może skorzystać każdy. Czytelnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 20.00. Dodatkową jej atrakcją jest kawiarenka. – Serwujemy w niej słodkości wypiekane przez lokalną producentkę, panią Aleksandrę Kamińską, do tego podajemy aromatyczną kawę, zimne napoje, a wszystko to w towarzystwie książek – mówi Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie. Na miejscu urządzony jest także kącik dla dzieci. Letnia czytelnia będzie czynna do końca wakacji.

W informacji dźwiękowej mówi - Elżbieta Baran dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.