Vodou Tabu i spotkanie z Leszkiem Sawickim

Na projekcję filmu „Vodou Tabu Film Projekt” zaprasza Kino za Rogiem „Filipinka” w Przechlewie. Będzie to też okazja do poznania Leszka Sawickiego, autora tego obrazu. Spotkanie z reżyserem i pokaz filmowy odbędą się w 23 listopada (czwartek) o godzinie 16.00. Film jest opowieścią o twórcy, który w pogoni za filmowym dziełem zdecydował się zawrzeć pakt z metafizyczna siłą.

Vodou Tabu i spotkanie z Leszkiem Sawickim

Na projekcję filmu „Vodou Tabu Film Projekt” zaprasza Kino za Rogiem „Filipinka” w Przechlewie. Będzie to też okazja do poznania Leszka Sawickiego, autora tego obrazu. Spotkanie z reżyserem i pokaz filmowy odbędą się w 23 listopada (czwartek) o godzinie 16.00. Film jest opowieścią o twórcy, który w pogoni za filmowym dziełem zdecydował się zawrzeć pakt z metafizyczna siłą. – Niestety reżyser łamie tabu, a na dzieło spada klątwa. Twórca znika, a jego bliscy starają się go odszukać. Jego tropem podąża również pewna tajemnicza osoba – zapowiada seans Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie. Zarówno projekcja filmu, jak i spotkanie z reżyserem będą otwarte dla wszystkich. Wstęp wolny.

W informacji dźwiękowej zapowiada seans Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.