Czyste Powietrze – uwaga na oszustów. Urzędnicy nie dzwonią do mieszkańców i nie odwiedzają ich!!

Urząd Gminy w Przechlewie informuje, że nie współpracuje z żadną firma oferującą wymianę pieca. Jednocześnie informujemy, że Gmina Przechlewo realizuje program „Czyste Powietrze”, na mocy porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Czyste Powietrze – uwaga na oszustów. Urzędnicy nie dzwonią do mieszkańców i nie odwiedzają ich!!

Urząd Gminy w Przechlewie informuje, że nie współpracuje z żadną firma oferującą wymianę pieca. Jednocześnie informujemy, że Gmina Przechlewo realizuje program „Czyste Powietrze”, na mocy porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. W ramach programu gmina prowadzi punkt konsultacyjno – informacyjny, za pośrednictwem którego można uzyskać wszelkie informacje dotyczące programu i umówić się na konsultacje. Punkt konsultacyjny programu "Czyste Powietrze" w Urzędzie Gminy w Przechlewie czynny jest we wtorki w godzinach 13:00 do 16:00 oraz w piątki w godzinach  7:30 - 14:30 - pokój nr 20.

Prosimy o zachowanie ostrożności i sprawdzanie danych osób, które kontaktują się w sprawie programu „Czyste Powietrze” - telefonują, bądź składają osobiste wizyty w domu, podając się za pracowników urzędu.

Komunikat powstał na podstawie niepokojących zgłoszeń mieszkańców Gminy Przechlewo, z którymi kontaktowały się osoby podające za pracownika urzędu lub dotyczących powoływania się firm na współpracę z gminą.