Znamy termin przyszłorocznych Wiosennych Targów Ogrodniczych

22 i 23 kwietnia 2023 roku – to termin przyszłorocznych Wiosennych Targów Ogrodniczych – Przechlewo 2023. Jest to jedna z największych imprez targowych w Północnej Polsce. Odbywa się ona na powojskowym lotnisku w Sąpolnie w Gminie Przechlewo. Na to wydarzenie co roku zjeżdżają wystawcy nie tylko z Pomorza, ale także z województwa kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Znamy termin przyszłorocznych Wiosennych Targów Ogrodniczych

22 i 23 kwietnia 2023 roku – to termin przyszłorocznych Wiosennych Targów Ogrodniczych – Przechlewo 2023. Jest to jedna z największych imprez targowych w Północnej Polsce. Odbywa się ona na powojskowym lotnisku w Sąpolnie w Gminie Przechlewo. Na to wydarzenie co roku zjeżdżają wystawcy nie tylko z Pomorza, ale także z województwa kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego. Są też stoiska firm z okolic Łodzi i Warszawy. Nic więc dziwnego, że przez dwa targowe dni, wydarzenie to przyciąga tysiące zwiedzających. - Tegoroczny termin przypada przed długim weekendem majowym. Myślę, że wiele osób, które interesują się ogrodnictwem, chętnie przyjadą do nas obejrzeć i zakupić jakieś nowości – zapowiada Wójt Gminy Przechlewo, Krzysztof Michałowski. Podobnie jak w latach poprzednich, przyszłorocznym targom towarzyszyć będą liczne atrakcje. Wśród nich będzie m.in. wystawa koni zimnokrwistych oraz mini park rozrywki dla dzieci. Szczegółowy harmonogram będzie publikowany na kilka tygodni przez imprezą.

W informacji dźwiękowej zapowiada - Wójt Gminy Przechlewo, Krzysztof Michałowski

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.