Zamieszkaj w Gminie Przechlewo – działki budowlane na sprzedaż

Atrakcyjne działki budowlane w miejscowościach Przechlewo, Nowa Wieś, Przechlewko, Krasne, Lisewo i Pawłówko – wyznaczy niebawem do sprzedaży Gmina Przechlewo. Samorząd zapowiada ogłoszenie przetargów, dzięki którym przyszli mieszkańcy gminy, będą mogli zakupić grunt pod budowę swojego domu.

Zamieszkaj w Gminie Przechlewo – działki budowlane na sprzedaż

Atrakcyjne działki budowlane w miejscowościach Przechlewo, Nowa Wieś, Przechlewko, Krasne, Lisewo i Pawłówko – wyznaczy niebawem do sprzedaży Gmina Przechlewo. Samorząd zapowiada ogłoszenie przetargów, dzięki którym przyszli mieszkańcy gminy, będą mogli zakupić grunt pod budowę swojego domu. „W ofercie znajdzie się blisko 20 działek. Atrakcyjne będą także ceny. Działki o powierzchniach minimum 1100 m2, w całości będą przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.  Myślę, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie” –  mówi Dariusz Szopiński, Kierownik Referatu Rozwoju Przestrzennego w Urzędzie Gminy Przechlewo. Jak dodaje, jest to dobra propozycja dla osób, które są zmęczone zgiełkiem miast. Tereny budowlane położone są bowiem w obszarach cichych oraz z dala od stref przemysłowych. Wyznaczone do sprzedaży działki mają już albo uchwalony plan zagospodarowania przestrzennego, albo wydaną decyzję o warunkach zabudowy. W związku z tym nie będzie trzeba już występować o odpowiednią decyzję w urzędzie. To znacznie skróci procedurę uzyskania pozwolenia na budowę. Szczegóły dotyczące poszczególnych działek oraz terminy przetargów będą publikowane na bieżąco na stronie internetowej Gminy Przechlewo: www.przechlewo.pl. Do sprzedaży wyznaczono także dwie nieruchomości gminne z przeznaczeniem na ogrody działkowe. Ze szczegółami można się zapoznać również na stronie internetowej www.przechlewo.pl. Poniżej prezentujemy lokalizację nieruchomości, które niebawem tutejszy magistrat wystawi do sprzedaży.

W informacji dźwiękowej mówi - Dariusz Szopiński, Kierownik Referatu Rozwoju Przestrzennego w Urzędzie Gminy Przechlewo

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.