Wyniki gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 31 marca br., w sali Klubu Seniora w Przechlewie, odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Turniej zorganizował Zarząd Gminnego Związku OSP RP w Przechlewie przy współudziale Urzędu Gminy Przechlewo i Nadleśnictwa Niedźwiady w Przechlewie.

Wyniki gminnych eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 31 marca br., w sali Klubu Seniora w Przechlewie, odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Turniej zorganizował Zarząd Gminnego Związku OSP RP w Przechlewie przy współudziale Urzędu Gminy Przechlewo i Nadleśnictwa Niedźwiady w Przechlewie.

Celem turnieju jest popularyzowanie przepisów wśród młodzieży, a także kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.  Do tegorocznych eliminacji przystąpili uczniowie Szkół Podstawowych w Przechlewie i Sąpolnie, łącznie zgłosiło się 12 uczestników.

Oceny testów dokonała komisja konkursowa w składzie: Brygadier Radosław Batruch (KPPSP w Człuchowie), Wojciech Krawczyk (Nadleśnictwo Niedźwiady w Przechlewie), Leszek Łozowicki.

Wyniki eliminacji gminnych przedstawiają się następująco:

I grupa wiekowa szkoła podstawowa (klasy I-IV):

I miejsce Martyna Adamska – SP Sąpolno

II miejsce Jan Ginter – SP Sąpolno

III miejsce Hubert Dobek – SP Przechlewo

IV miejsce Antek Szopiński – SP Przechlewo

V miejsce Zuzanna Gierszewska – SP Sąpolno

VI miejsce Michał Szczech – SP Przechlewo

II grupa wiekowa (klasy V –VIII):

I miejsce Daria Dobek – SP Przechlewo

II miejsce Igor Florek – SP Przechlewo

III miejsce Alina Adamczyk – SP Sąpolno

IV miejsce Julia Adamska – SP Sąpolno

V miejsce Adam Matuszak – SP Przechlewo

VI miejsce Aleksandra Kulisiewicz – SP Sąpolno

Do eliminacji powiatowych zakwalifikowali się: z I grupy wiekowej: Martyna Adamska ze Szkoły Podstawowej w Sąpolnie, natomiast z II grupy wiekowej: Daria Dobek ze Szkoły Podstawowej w Przechlewie.

Laureaci turnieju będą reprezentować Gminę Przechlewo na eliminacjach powiatowych w Człuchowie. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani przez organizatora dyplomami oraz drobnymi upominkami. Jeszcze raz serdeczne gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w dalszym etapie turnieju!