WOŚP zagra również w Przechlewie

Nieco skromniej niż zwykle, ale mimo wszystko zagra. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Przechlewie jest już gotowa na 30-ty finał tej akcji. W tym roku odbędzie się on 30 stycznia. W przechlewskim sztabie pracować będzie 18 wolontariuszy. Wyjdą oni na ulice wcześnie rano.

WOŚP zagra również w Przechlewie

Nieco skromniej niż zwykle, ale mimo wszystko zagra. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Przechlewie jest już gotowa na 30-ty finał tej akcji. W tym roku odbędzie się on 30 stycznia. W przechlewskim sztabie pracować będzie 18 wolontariuszy. Wyjdą oni na ulice wcześnie rano. Kwestujących będzie można spotkać nie tylko w Przechlewie, ale także w sąsiednich miejscowościach gminy. O godzinie 13.00 nad jeziorem Przechlewskim odbędzie się „Wośpowanie z morsami”. To akcja do udziału w której zapraszają miłośnicy kąpieli w zimnej wodzie. Na miejscu będą też kiełbaski oraz słodkie przekąski. Rozgrzewką będzie natomiast zumba dla wszystkich. Zabrane podczas akcji pieniądze zasilą konto WOŚP. W tym roku wyjątkowo nie będzie licytacji organizowanych w Gminnej Bibliotece i Centrum Kultury w Przechlewie. Wszelkie przekazane do tej pory fanty, zostaną zlicytowane na przyszłorocznej aukcji.

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.