Wizyta nowo wybranego Prezesa POZLA u Wójta Gminy i w Goodvalley

W środę 21 lipca odbyły się dwa owocne spotkania w Gminie Przechlewo. Prezes POZLA Jarosław Ścigała i członek Komisji Rewizyjnej POZLA Mariusz Rutkowski spotkali się z wójtem Gminy Przechlewo Krzysztofem Henrykiem Michałowskim.

Wizyta nowo wybranego Prezesa POZLA u Wójta Gminy i w Goodvalley

Przedstawiciele władz pomorskiej lekkoatletyki rozmawiali o stanie królowej sportu w gminie Przechlewo i możliwościach zacieśnienia współpracy.
Druga wizyta miała miejsce w wyjątkowej firmie Goodvalley Przechlewo. Pan Grzegorz Brodziak, dyrektor zarządzający Goodvalley opowiadał o społecznej odpowiedzialności biznesu. Firma Goodvalley od wielu lat wspiera lekkoatletykę na Pomorzu, szczególnie w gminie Przechlewo.  Rozmawiano o konkretnych propozycjach współpracy z Pomorskim Okręgowym Związkiem Lekkiej Atletyki.
 

URZĄD GMINY PRZECHLEWO

Nota prawna:

Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.