Wakacyjny sierpień w Gminnej Bibliotece i Centrum Kultury w Przechlewie

Imprezy wyjazdowe, warsztaty oraz kino. Takie propozycje na drugi miesiąc tegorocznych wakacji ma Gminna Biblioteka i Centrum Kultury w Przechlewie. Placówka co prawda zakończyła już przyjmowanie zapisów, ale na niektóre atrakcje są jeszcze wolne miejsca.

Wakacyjny sierpień w Gminnej Bibliotece i Centrum Kultury w Przechlewie

Imprezy wyjazdowe, warsztaty oraz kino. Takie propozycje na drugi miesiąc tegorocznych wakacji ma Gminna Biblioteka i Centrum Kultury w Przechlewie. Placówka co prawda zakończyła już przyjmowanie zapisów, ale na niektóre atrakcje są jeszcze wolne miejsca. - Wakacje będą częściowo wyjazdowe, do parku trampolin, do różnych parków rozrywki, do parku gigantów, miniatur, do muzeum, na basen, do kręgielni – wylicza Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie. Dla tych, którzy chcą pozostać na miejscu czynne będzie Kino za Rogiem „Filipinka”. Bogata oferta filmów dla całych rodzin, z pewnością zainteresuje nawet najbardziej wybrednych. Będą też warsztaty organizowane z bibliotece. Na liście propozycji są na przykład zajęcia kulinarne. Tegoroczna akcja „wakacje” potrwa od 1 do 26 sierpnia. Szczegółowych informacji nt. zajęć, opłat oraz dostępności wolnych miejsc można zasięgnąć w bibliotece.

W informacji dźwiękowej mówi - Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.