Umowa na rozbudowę przedszkola - podpisana

Niebawem rozpoczną się roboty budowlane związane z rozbudową Przedszkola Gminnego w Przechlewie. Wójt gminy, Krzysztof Michałowski – podpisał umowę z firmą, która wygrała przetarg na to zadanie. Jak zapowiada wójt, w tym roku wykonane będą najtrudniejsze prace, czyli roboty ziemne i stan surowy obiektu.

Umowa na rozbudowę przedszkola - podpisana

Niebawem rozpoczną się roboty budowlane związane z rozbudową Przedszkola Gminnego w Przechlewie. Wójt gminy, Krzysztof Michałowski – podpisał umowę z firmą, która wygrała przetarg na to zadanie. Jak zapowiada wójt, w tym roku wykonane będą najtrudniejsze prace, czyli roboty ziemne i stan surowy obiektu. W przyszłym roku prowadzone mają być roboty wykończeniowe, tak aby pod koniec roku, nową inwestycję oddać do użytku. Zadanie polegać będzie na dobudowie do istniejącego obiektu dodatkowego skrzydła. - Dzięki temu pojemność przedszkola zwiększy się o dodatkowe 50 miejsc. Łącznie będziemy mieli wówczas do dyspozycji 175 miejsc. Będzie tam sala gimnastyczna i sale terapeutyczne. Zmodernizujemy również kuchnię oraz elewację starego przedszkola – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. Cała inwestycja ma kosztować blisko 7, 5 mln zł. Ponad 4 miliony stanowić będzie dotacja rządowa.

W informacji dźwiękowej mówi - Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.