ULICA SZKOLNA W PRZECHLEWIE – RUSZAJĄ PRACE

Rozpoczyna się remont ulicy Szkolnej w Przechlewie. Dotychczasowa gruntowa droga zostanie utwardzona asfaltem. Wszystko ma być gotowe jeszcze w tym roku.

ULICA SZKOLNA W PRZECHLEWIE – RUSZAJĄ PRACE

Wykonawca został już wybrany. Czas zatem rozpocząć długo oczekiwaną inwestycję – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo.

- Prace będą polegały na zalaniu asfaltem drogi gruntowej i przygotowaniu parkingu przy stadionie. Obecnie droga ta jest w bardzo złym stanie, jest dziurawa i przejazd nią jest bardzo utrudniony. Po remoncie droga nabierze na pewno nowego wyglądu oraz będzie bardziej bezpieczna dla wszystkich, którzy z niej korzystają – dodaje wójt. Wspomniana ulica jest dojazdem nie tylko do posesji, ale również do lokalnych firm i stadionu OSiR. W planach gminy jest modernizacja tego obiektu. Do tego potrzebna jest porządna droga – uważa Michałowski. Inwestycja ma kosztować 246 tysięcy złotych. Połowa to rządowe dofinansowanie z Funduszu Rozwoju Dróg.

 

URZĄD GMINY PRZECHLEWO

 

W informacji dźwiękowej mówi Krzysztof Michałowski-Wójt Gminy Przechlewo.

 

Nota prawna:

Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.