Turniej piłkarski Przechlewo Cup 2022

Prawie 60 juniorskich drużyn piłkarskich z całego Pomorza, Wielkopolski, Kujaw, Warmii i Mazur przyjedzie do Przechlewa. Już w najbliższy weekend (3-4.09) odbędzie się Przechlewo Cup, czyli piłkarski turniej dla drużyn dziecięcych. W dwudniowych zmaganiach zmierzą się sportowcy w wieku od 7 do 10 lat.

Turniej piłkarski Przechlewo Cup 2022

Prawie 60 juniorskich drużyn piłkarskich z całego Pomorza, Wielkopolski, Kujaw, Warmii i Mazur przyjedzie do Przechlewa. Już w najbliższy weekend (3-4.09) odbędzie się Przechlewo Cup, czyli piłkarski turniej dla drużyn dziecięcych. W dwudniowych zmaganiach zmierzą się sportowcy w wieku od 7 do 10 lat. Zawody zarówno w sobotę, jak i w niedzielę odbywać się będą w godzinach 9.00 – 16.30. Główną areną zmagań będzie stadion OSiR przy ulicy Szkolnej w Przechlewie. Impreza ma promować ruch i zdrowy styl życia. Ma ona także zachęcać do gry w piłkę nożną. – To już taka tradycja, że staramy się organizować turniej jako taki piknik rodzinny. Już teraz chciałbym zaprosić wszystkich, bez względu na to, czy dane dziecko, rodzic, opiekun uczestniczy w tym turnieju, czy nie. Będą dmuchane zamki, zjeżdżalnie i inne atrakcje, z których dzieci będą mogły skorzystać zupełnie za darmo – mówi Michał Wirkus, organizator wydarzenia. Wystarczy przyjść na przechlewski stadion i dobrze się bawić. Turniej organizowany jest już po raz dziewiąty. Wydarzeniu patronuje Polski Związek Piłki Nożnej.

W informacji dźwiękowej mówi - Michał Wirkus, organizator wydarzenia

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.