Towarzyskie Zawody Jeździeckie w skokach przez przeszkody ponownie w Przechlewie

Po przerwie związanej z pandemią koronawirusa do kalendarza przechlewskich imprez powracają Towarzyskie Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody. Tegoroczne odbędą się w niedzielę – 14 sierpnia na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Początek – godzina 11.00.

Towarzyskie Zawody  Jeździeckie w skokach przez przeszkody ponownie w Przechlewie

Po przerwie związanej z pandemią koronawirusa do kalendarza przechlewskich imprez powracają Towarzyskie Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody. Tegoroczne odbędą się w niedzielę – 14 sierpnia na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji. Początek – godzina 11.00. W wydarzeniu wezmą udział zawodnicy z Pomorza i północnej Wielkopolski. Będzie to już 33 edycja tej imprezy, po raz pierwszy za to organizowana w ramach cyklu „Pomeranian Jumping Show”. Areną widowiska będzie jak zawsze płyta boiska piłkarskiego. Zawodnicy rywalizować będą w różnego rodzaju konkurencjach. Przeszkody ustawiane będą na wysokościach od 60 do 90 centymetrów, w zależności od klasy konkursu i rodzaju konkurencji. - Jest to impreza już z wieloletnią tradycją. Na te zawody przyjeżdżają drużyny, zawodnicy z końmi, z Pomorza i nie tylko. Jest to impreza bardzo ważna w kalendarzu imprez jeździeckich – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. Zawody odbywać się będą pod patronatem Wójta Gminy Przechlewo oraz Pomorskiego Związku Jeździeckiego. Organizatorem wydarzenia jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przechlewie.

W informacji dźwiękowej mówi - Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.