Teatr w kinie i spotkanie z reżyserem

Już dzisiaj (29.09) o godzinie 18.00 w Kinie za Rogiem „Filipinka” w Przechlewie, obejrzeć będzie można spektakl teatralny. Co prawda aktorzy nie wystąpią tam bezpośrednio przed publicznością, ale całe widowisko będzie można obejrzeć na dużym ekranie.

Teatr w kinie i spotkanie z reżyserem

Już dzisiaj (29.09) o godzinie 18.00 w Kinie za Rogiem „Filipinka” w Przechlewie, obejrzeć będzie można spektakl teatralny. Co prawda aktorzy nie wystąpią tam bezpośrednio przed publicznością, ale całe widowisko będzie można obejrzeć na dużym ekranie. Po raz pierwszy w historii przechlewskiego kina odbędzie wideotransmisja spektaklu. Widzowie będą mogli obejrzeć widowisko zatytułowane „Nie lubię pana, panie Fellini”. Dzień później (30.09) o godzinie 19.00, również w formule wideokonferencji z widzami spotka się sam autor spektaklu – Marek Koterski. Udział w spektaklu jest biletowany. Koszt 25 zł. Udział w piątkowej wideokonferencji z Markiem Koterskim będzie bezpłatny.

W informacji dźwiękowej mówi - Elżbieta Baran, Dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.