ŚWIETLICA W PAKOTULSKU JUŻ NIEBAWEM BĘDZIE GOTOWA

Do końca maja zbudowana zostanie świetlica wiejska w Pakotulsku. Obiekt powstaje od podstaw. Do tej pory mieszkańcy tej miejscowości nie dysponowali świetlicą z prawdziwego zdarzenia.

ŚWIETLICA W PAKOTULSKU JUŻ NIEBAWEM BĘDZIE GOTOWA

Zebrania wiejskie odbywały się w pomieszczeniach wynajmowanych od miejscowej firmy. Nowa świetlica powstaje przy istniejącym już placu zabaw. Całość będzie niebawem tworzyło dość spory kompleks rekreacyjny. Prace budowlane są już mocno zaawansowane. „W świetlicy jest sala, jest kuchnia, oczywiście toalety, całe zaplecze. Dostosowane jest to także dla osób niepełnosprawnych, czyli spełnia wszystkie przepisy i normy, które są dzisiaj wymagane” – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. Całość ma kosztować około 600 tysięcy złotych. Inwestycja jest w całości finansowana z budżetu gminy.

 

 

URZĄD GMINY PRZECHLEWO

 

W informacji dźwiękowej mówi Krzysztof Michałowski-Wójt Gminy Przechlewo.

Nota prawna:

Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.