Stumetrową Biało – Czerwoną, poniosą mieszkańcy Przechlewa

Podobnie jak przed rokiem, stumetrowa flaga pojawi się na ulicach Przechlewa. 3 maja w Święto Konstytucji Trzeciego Maja odbędą się uroczystości patriotyczne. Władze Przechlewa już teraz zapraszają na nie mieszkańców i gości.

Stumetrową Biało – Czerwoną, poniosą mieszkańcy Przechlewa

Podobnie jak przed rokiem, stumetrowa flaga pojawi się na ulicach Przechlewa. 3 maja w Święto Konstytucji Trzeciego Maja odbędą się uroczystości patriotyczne. Władze Przechlewa już teraz zapraszają na nie mieszkańców i gości. - Rozpoczniemy nasze świętowanie o godzinie 11.00 mszą, która zostanie odprawiona w kościele pw. św. Anny. Następnie o 11.45 odbędzie się uroczyste złożenie kwiatów przed pomnikiem wdzięczności w centrum Przechlewa. Po apelu wraz z wszystkimi mieszkańcami, chcemy się udać na przemarsz ulicami miejscowości ze stumetrową flagą – zapowiada Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. Na te wydarzenia zapraszani są nie tylko mieszkańcy Przechlewa, ale także goście, którzy 3 maja będą w Przechlewie lub okolicach. Przemarsz potrwa do godziny 13.00. W związku z tym, w centrum Przechlewa możliwe będą czasowe utrudnienia w ruchu samochodów.

W informacji dźwiękowej mówi - Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.