RUNda Przechlewska już w sobotę

Już prawie 100 zawodników zgłosiło chęć udziału w Rundzie Przechlewskiej. To zawody biegowe rozgrywane w terenie, na dystansie 10 kilometrów. W tym roku będzie to już ich czwarta edycja. W zawodach może wziąć udział osoba, która w dniu zawodów ukończyła 13 lat, oczywiście za zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Nie jest to wyścig tylko dla zawodowców.

RUNda Przechlewska już w sobotę

Już prawie 100 zawodników zgłosiło chęć udziału w Rundzie Przechlewskiej. To zawody biegowe rozgrywane w terenie, na dystansie 10 kilometrów. W tym roku będzie to już ich czwarta edycja. W zawodach może wziąć udział osoba, która w dniu zawodów ukończyła 13 lat, oczywiście za zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Nie jest to wyścig tylko dla zawodowców. Każdy, kto czuje się na siłach, aby przebiec 10 kilometrów, może do nas się zgłosić – zapowiadają organizatorzy. - Trasa będzie wiodła po malowniczych terenach wśród pól i lasów nad urokliwym jeziorem Rąbki. Jedynie początek biegu i finisz będą po nawierzchni asfaltowej, czyli po ulicy Szkolnej w Przechlewie – dodaje Dariusz Szopiński z biura zawodów. Zapisy są przyjmowane elektronicznie poprzez stronę: https://dostartu.pl/iv-runda-przechlewska-v5843. Osoby, które nie zdążą się zapisać elektronicznie (jeszcze tylko do 08.09), będą mogły zgłosić chęć startu osobiście w biurze zawodów na stadionie w Przechlewie w piątek (10.09) w godzinach: 18.00-20.00 oraz w sobotę (11.09) w godzinach: 8.30-10.15. Zapisy w biurze zawodów będą przyjmowane tylko wtedy, gdy na liście startowej pozostaną wolne miejsca. Limit zawodników to 150 osób. W związku z organizacją imprezy, w Przechlewie i okolicach mogą występować czasowe ograniczenia w ruchu. Tak będzie m.in. na ulicy Szkolnej oraz na drodze prowadzącej ze stadionu OSiR do miejscowości Płaszczyca. Utrudnienia będą występowały w sobotę w godzinach 11.00-12.30. Start zawodów – godzina 11.00 – Stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przechlewie. Po południu na tym samym stadionie odbędą się dożynki gminne.

W informacji dźwiękowej mówi - Dariusz Szopiński, RUNda Przechlewska

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.