Piosenki Anny German na Dzień Kobiet

Na muzyczny Dzień Kobiet zaprasza Wójt Gminy Przechlewo – Krzysztof Michałowski. Wydarzenie to odbędzie się 10 marca (piątek) o godzinie 17.30 w sali widowiskowej domu kultury. Wstęp wolny. - Spotkanie to jest adresowane do wszystkich pań, bez względu na miejsce zamieszkania i bez względu na wiek.

Piosenki Anny German na Dzień Kobiet

Na muzyczny Dzień Kobiet zaprasza Wójt Gminy Przechlewo – Krzysztof Michałowski. Wydarzenie to odbędzie się 10 marca (piątek) o godzinie 17.30 w sali widowiskowej domu kultury. Wstęp wolny. - Spotkanie to jest adresowane do wszystkich pań, bez względu na miejsce zamieszkania i bez względu na wiek. Chciałbym, abyśmy mogli wspólnie świętować ten dzień, dlatego zapraszam bardzo serdecznie – mówi wójt Krzysztof Michałowski. Oprócz życzeń, publiczność będzie mogła też wysłuchać koncertu zatytułowanego „Wróć do Sorrento” – będzie to recital o życiu Anny German.

W informacji dźwiękowej mówi - Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.