Ogromny sukces II Wiosennych Targów Ogrodniczych

Ponad stu wystawców i tysiące zadowolonych klientów. Gmina Przechlewo podsumowuje organizowane przez siebie II Wiosenne Targi Ogrodnicze – Przechlewo 2022. Odbyły się one w miniony weekend na lotnisku w Sąpolnie w gminie Przechlewo. Po przerwie związanej z pandemią wydarzenie powróciło do kalendarza imprez gminy Przechlewo.

Ogromny sukces II Wiosennych Targów Ogrodniczych

Ponad stu wystawców i tysiące zadowolonych klientów. Gmina Przechlewo podsumowuje organizowane przez siebie II Wiosenne Targi Ogrodnicze – Przechlewo 2022. Odbyły się one w miniony weekend na lotnisku w Sąpolnie w gminie Przechlewo. Po przerwie związanej z pandemią wydarzenie powróciło do kalendarza imprez gminy Przechlewo. Wiosenne targi są największą ogrodniczą imprezą handlową w północnej Polsce. Przyjeżdzający tam wystawcy, to nie tylko duże firmy z branży ogrodniczej i rolnej, ale także drobni handlowcy oraz właściciele gospodarstw szkółkarskich i kwiaciarni. - Byli to wystawcy, którzy przyjechali nie tylko z naszego regionu, nie tylko z naszego województwa, ale także z innych regionów, z centralnej Polski, czy z zachodniej części naszego kraju – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. Targom towarzyszyły również liczne imprezy towarzyszące. Wśród nich była m.in. Wystawa Koni Zimnokrwistych. Dodatkowymi atrakcjami były koncerty, wesołe miasteczko i pokaz jazdy kaskaderskiej. - Cieszymy się, że pomysł, który zapoczątkowaliśmy trzy lata temu i mogliśmy zrealizować po przerwie związanej z pandemią, okazał się takim sukcesem. To napędza nas do dalszej pracy, aby rozwijać tę imprezę – podsumowuje wójt. Termin kolejnych targów ogrodniczych organizowanych przez Gminę Przechlewo, zostanie ogłoszony już niebawem. Sponsorami strategicznymi II Wiosennych Targów Ogrodniczych - Przechlewo 2022 są:

  • ARS ROMAN SZULTKA - ROMGAZ - SĄPOLNO
  • GOODVALLEY AGRO S.A. - PRZECHLEWO
  • H. U. BUDOMASZ TOMASZ GOLEŃ - MIASTKO
  • AGRO-LAND MAREK RÓŻNIAK - ŚMIELIN

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął:

  • WOJEWODA POMORSKI - DARIUSZ DRELICH

W informacji dźwiękowej mówi - Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.