O epoce Gierka w przechlewskim Kinie za Rogiem

Czym była epoka Gierka i jak się w niej odnajdywało ówczesne społeczeństwo? Odpowiedzi na te pytania szukać będą uczestnicy prelekcji, która obędzie się w najbliższy piątek (25.03) o godzinie 19.00 w Kinie za Rogiem "Filipinka" w Przechlewie. Wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Gościem specjalnym będzie prof. Jerzy Eisler, historyk, dyrektor warszawskiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej.

O epoce Gierka w przechlewskim Kinie za Rogiem

Fot. Gminna Biblioteka i Centrum Kultury w Przechlewie (widok od ulicy Człuchowskiej)

Czym była epoka Gierka i jak się w niej odnajdywało ówczesne społeczeństwo? Odpowiedzi na te pytania szukać będą uczestnicy prelekcji, która obędzie się w najbliższy piątek (25.03) o godzinie 19.00 w Kinie za Rogiem "Filipinka" w Przechlewie. Wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Gościem specjalnym będzie prof. Jerzy Eisler, historyk, dyrektor warszawskiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej. – Opowie on o tamtym okresie, przytoczy zapewne jakieś anegdoty z tym związane, będzie też można zadawać mu pytania – zapowiada Krystian Guzek, animator Kina za Rogiem „Filipinka” w Przechlewie. Spotkanie będzie miało formułę on-line, przy czym zarówno prelegent, jak i publiczność będą się widzieli i słyszeli nawzajem. Wydarzenie będzie otwarte dla wszystkich. Wstęp wolny.

W informacji dźwiękowej - zapowiada Krystian Guzek, animator Kina za Rogiem „Filipinka” w Przechlewie

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.