NOWA SIEDZIBA ZGK PRZECHLEWO

Od 1 kwietnia rozpocznie się przeprowadzka przechlewskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej do nowej jego siedziby. Instytucja przeniesie się z biur Urzędu Gminy, do pomieszczeń nad sklepem „Żabka”, przy ulicy Człuchowskiej 16. Przeprowadzka potrwa kilka dni.

NOWA SIEDZIBA ZGK PRZECHLEWO

Przenosiny Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej spowodują zwolnienie kilku pomieszczeń w Urzędzie Gminy. Pracownikom ZGK da z kolei komfort pracy na większej przestrzeni. – Lokal został wybrany spośród trzech ofert. Wyboru dokonała komisja składająca się z pracowników Zakładu Gospodarki Komunalnej, a wybór tej lokalizacji zatwierdził dyrektor ZGK, pan Tadeusz Frieda. Powodem przenosin jest konieczność zapewnienia wyższej jakości obsługi interesantów w Urzędzie Gminy. W nowej siedzibie, ZGK będzie miał więcej miejsca niż jest to do tej pory. Urząd Gminy zyska również nowe pomieszczenia – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. Na razie nie przewiduje się zmiany numerów telefonów oraz adresów mailowych ZGK w Przechlewie.

 

URZĄD GMINY PRZECHLEWO

 

W informacji dźwiękowej mówi Krzysztof Michałowski-Wójt Gminy Przechlewo.

Nota prawna:

Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.