Noc bibliotek w Przechlewie

Seanse filmowe, spotkania z bibliotekarzami i rekomendacje nowości wydawniczych. Biblioteka w Przechlewie przygotowuje się do Nocy Bibliotek. Tegoroczna odbędzie się w sobotę – 1 października. Początek wydarzenia – godzina 17.00.

Noc bibliotek w Przechlewie

Seanse filmowe, spotkania z bibliotekarzami i rekomendacje nowości wydawniczych. Biblioteka w Przechlewie przygotowuje się do Nocy Bibliotek. Tegoroczna odbędzie się w sobotę – 1 października. Początek wydarzenia – godzina 17.00. Funkcjonująca od dwóch lat w nowym budynku przechlewska biblioteka, wyposażona jest teraz również w salę kinową. Tam właśnie tegoroczna Noc Bibliotek zostanie zainaugurowana. - Rozpoczniemy seansem filmowym dla dzieci. O 17.00 wyświetlimy film „Akademia Pana Kleksa”. O 19.00 rozpocznie się projekcja filmu „Szatan z siódmej klasy”, a o 21.00 widzowie będą mogli obejrzeć ekranizację kolejnej lektury „Konopielka” – zapowiada Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie. W tym czasie czynna będzie także wypożyczalnia książek. Będzie też można skorzystać z kącika malucha, który jest kolejną atrakcją przechlewskiej biblioteki. Czynna będzie także izba regionalna oraz sala do gier w gry planszowe. Noc Bibliotek w Przechlewie potrwa do godziny 23.00.

W informacji dźwiękowej zapowiada Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.