Mobilny Punkt Spisowy na Dożynkach Gminnych. Zapraszamy, pomożemy się spisać!

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Jeśli z jakiegoś powodu mają Państwo problem ze spisem lub jeszcze tego nie zrobiliście, zapraszamy do Mobilnego Punktu Spisowego na Dożynkach Gminnych, w którym spisu dokonywać będą Rachmistrzowie.

Mobilny Punkt Spisowy na Dożynkach Gminnych. Zapraszamy, pomożemy się spisać!

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Jeśli z jakiegoś powodu mają Państwo problem ze spisem lub jeszcze tego nie zrobiliście, zapraszamy do Mobilnego Punktu Spisowego na Dożynkach Gminnych, w którym spisu dokonywać będą Rachmistrzowie. W dniu 11 września br. (sobota) w godzinach 16:00 – 18:00 będziemy na Państwa czekać na stadionie OSiR przy ulicy Szkolnej w Przechlewie. Zapraszamy – pomożemy się spisać.

WAŻNE! Wszystkie osoby, które tego dnia będą chciały przystąpić do spisu proszone są aby przygotowały sobie następujące informacje:

  • numery PESEL wszystkich domowników (osób zamieszkujących pod wskazanym adresem),
  • informację na temat powierzchni użytkowej budynku mieszkalnego, rok jego powstania oraz adresy miejsc pracy domowników.

Z Mobilnego Punktu Spisowego mogą skorzystać ci mieszkańcy, którzy nie spisali się już wcześniej przez Internet lub infolinię i nie skontaktował się z nimi jeszcze (telefonicznie lub osobiście) rachmistrz.

Przypominamy, że Narodowy Spis Powszechny 2021 potrwa do końca września 2021. Udział w spisie jest OBOWIĄZKOWY.

Spisać się można także przez Internet – logując się na stronie https://spis.gov.pl lub telefonicznie korzystając z infolinii spisowej: 22 279 99 99.