JUBILEUSZ W PRZECHLEWSKIM PRZEDSZKOLU

Dokładnie 10 lat temu Przedszkolu Gminnemu w Przechlewie nadano imię Kubusia Puchatka. Z tej okazji przygotowywane są już uroczystości jubileuszowe. Wszystko odbędzie się w czwartek – 10 czerwca.

JUBILEUSZ W PRZECHLEWSKIM PRZEDSZKOLU

Będzie tort urodzinowy, będą występy wszystkich dzieci. Niestety ze względu na wciąż obowiązujące ograniczenia sanitarne rodzice nie będą mogli wziąć bezpośredniego udziału w zabawie. Same uroczystości też będą nieco inne niż zwykle. – Każda grupa będzie prezentowała swój występ artystyczny. Grupy też będą się wymieniały, chodzi o to aby dzieci z różnych grup nie mieszały się ze sobą. Będzie za to uroczysty tort z Kubusiem Puchatkiem, przedszkole będzie odświętnie udekorowane. Na pewno dzieci odczują to, że jest dziesięciolecie nadania imienia Kubusia Puchatka     - mówi Kamila Frączyk z Przedszkola Gminnego w Przechlewie. Relacje z uroczystości będą dostępne w internecie. Filmy i zdjęcia zobaczą wszyscy rodzice. Początek uroczystości – godzina 9.30.

 

URZĄD GMINY PRZECHLEWO

 

W informacji dźwiękowej mówi Kamila Frączyk- Pracownik Przedszkola Gminnego w Przechlewie im. Kubusia Puchatka.

 

Nota prawna:

Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.