JUBILEUSZ BRDY PRZECHLEWO

75 lat istnienia świętuje w tym roku Klub Sportowy Brda Przechlewo. Z tej okazji już w najbliższą sobotę (7.08) odbędą się imprezy jubileuszowe. Wszystko na stadionie OSiR od godziny 10.00

JUBILEUSZ BRDY PRZECHLEWO

Całość zainauguruje turniej piłki nożnej. Wystąpi w nim osiem drużyn oldbojów. Swój przyjazd do Przechlewa zapowiedzieli między innymi przedstawiciele Arki Gdynia czy VfB Gramzow w Niemczech. O 14.30 rozpocznie się część oficjalna, podczas której podsumowana zostanie dotychczasowa działalność klubu. Będzie to także spotkanie wspominkowe. – Zapraszamy mieszkańców i gości do kibicowania w turnieju. Impreza będzie otwarta dla wszystkich – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie także bezpłatny.

 

URZĄD GMINY PRZECHLEWO

 

W informacji dźwiękowej mówi Krzysztof Michałowski-Wójt Gminy Przechlewo.

 

Nota prawna:

Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.