I LOVE PRZECHLEWO

Nowy witacz stanął w centrum Przechlewa. Instalacja jest miejscem, w którym mieszkańcy i turyści mogą odpocząć i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

I LOVE PRZECHLEWO

Duży napis „I love Przechlewo” oraz herb gminy zostały ustawione w pobliżu skrzyżowania dróg z kierunku Człuchowa, Koczały i Rzeczenicy. – W tym miejscu znajdują się też dwie tablice informacyjne. Jedna mówi o historii naszego regionu, druga o atrakcjach turystycznych. Można tam przysiąść, zrobić sobie zdjęcie i dowiedzieć się czegoś więcej o naszej gminie – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. Do tej pory miejsca, w którym można było wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie z Przechlewa – nie było. Teren na którym stanął witacz został specjalnie do tego celu zagospodarowany. Jest on już udostępniony dla zwiedzających.

 

 

URZĄD GMINY PRZECHLEWO

 

W informacji dźwiękowej mówi Krzysztof Michałowski -Wójt Gminy Przechlewo.

 

Nota prawna:

Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.