Dzień Dziecka w Przechlewie - zaproszenie

Już w sobotę 3 czerwca, wszystkie dzieci będą mogły przyjść na wielki przechlewski festyn z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w parku nad Jeziorem Przechlewskim. Początek: godzina 13.00. - Będzie iluzjonista, będą animacje, gry konkursy, będzie zamek dmuchany, będą słodkości, będzie pokaz strażacki – wylicza Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie.

Dzień Dziecka w Przechlewie - zaproszenie

Już w sobotę 3 czerwca, wszystkie dzieci będą mogły przyjść na wielki przechlewski festyn z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się w parku nad Jeziorem Przechlewskim. Początek: godzina 13.00. - Będzie iluzjonista, będą animacje, gry konkursy, będzie zamek dmuchany, będą słodkości, będzie pokaz strażacki – wylicza Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie. O 17.00 zabawa przeniesie się z parku do Kina za Rogiem „Filipinka”. Tam wyświetlony zostanie film „Ole Śpij Słodko”. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny i otwarty dla wszystkich.

W informacji dźwiękowej mówi - Elżbieta Baran, Dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.