DZIEŃ DZIECKA W PRZECHLEWIE – BYŁY NIESPODZIANKI I DUŻO RADOŚCI

Gry, zabawy i inne atrakcje czekały na wszystkie dzieci, które w sobotę i w niedzielę pojawiały się w miejscach, w których organizowano festyny z okazji Dnia Dziecka

DZIEŃ DZIECKA W PRZECHLEWIE – BYŁY NIESPODZIANKI I DUŻO RADOŚCI

Gmina Przechlewo przygotowała kilkanaście takich wydarzeń, w różnych miejscowościach na swoim terenie. Objazdowa impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i ich rodziców. Na miejscu na wszystkich czekały drobne upominki oraz darmowe lody. Można było też spotkać ulubione postacie z bajek oraz wiecznie uśmiechniętego klowna prowadzącego wesołe animacje. Nie zabrakło też wspaniałych strażaków z OSP Przechlewo, którzy zabezpieczali wszystkie wydarzenia. Druhowie wszystkim zainteresowanym zaprezentowali także swoje najnowsze nabytki. 

 

URZĄD GMINY PRZECHLEWO

 

 

Nota prawna:

Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.