Dożynki Gminne 2021 - zaproszenie

W sobotę (11.09) w Przechlewie odbędę się dożynki gminne. Całość zainauguruje msza święta, która o godzinie 16.00 zostanie odprawiona w kościele p.w. św. Anny. Po mszy sprzed kościoła do stadionu przejdzie korowód dożynkowy. Będzie to też okazja do prezentacji sprzętu rolniczego.

Dożynki Gminne 2021 - zaproszenie

W sobotę (11.09)  w Przechlewie odbędę się dożynki gminne. Całość zainauguruje msza święta, która o godzinie 16.00 zostanie odprawiona w kościele p.w. św. Anny. Po mszy sprzed kościoła do stadionu przejdzie korowód dożynkowy. Będzie to też okazja do prezentacji sprzętu rolniczego. Biesiada dożynkowa rozpocznie się o 17.30 na stadionie przy ulicy Szkolnej. Tam zaprezentowane zostaną wieńce dożynkowe. Odbędzie się też turniej sołectw oraz rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy chleb i pieczywo drobne. Od 20.00 rozpoczną się występy zespołów disco-polo. Na scenie zaprezentują się Bobi oraz Milano. Całość zakończy zabawa taneczna. - Zapraszamy na dożynki wszystkich, którzy będą w okolicy, aby przyjechali, skorzystali z tego wydarzenia – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. Podczas imprezy na stadionie gminnym czynny będzie też punkt szczepień przeciwko COVID-19.

W informacji dźwiękowej mówi - Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.