DNI PRZECHLEWA JUŻ NIEBAWEM

Gesek, Mejk i Mig to tegoroczne gwiazdy Dni Przechlewa. Już w najbliższy piątek i sobotę odbywać się będzie doroczne Święto Gminy. Całość zainauguruje projekcja filmu „Przechlewo – mój nowy dom”. Rozpocznie się ona w piątek (23.07) o godzinie 16.00 w Kinie za Rogiem.

DNI PRZECHLEWA JUŻ NIEBAWEM

W tym samym czasie w bibliotece ruszą zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży. O 17.00 zumba dla dorosłych. W sobotę (24.07) wszystkie uroczystości odbywać się będą na stadionie OSiR. O godzinie 16.00 rozpocznie się ceremonia zaprzysiężenia sztandaru Gminy Przechlewo. – Jest to taki moment historyczny na który zapraszamy. Nasza gmina będzie miała swój sztandar, który będzie reprezentował naszą społeczność na różnych uroczystościach – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. Po uroczystościach oficjalnych rozpocznie się biesiada przy muzyce. Od godziny 19.00 startuje strefa koncertów. W tym roku na przechlewskiej scenie wystąpią gwiazdy disco – polo. Całość zakończy zabawa taneczna. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

 

URZĄD GMINY PRZECHLEWO

 

W informacji dźwiękowej mówi Krzysztof Michałowski-Wójt Gminy Przechlewo.

 

 


 

 

Nota prawna:

Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.