DNI PRZECHLEWA

Już czas! Pamiętacie jak doskonale bawiliśmy się w poprzednich latach?! Zapraszamy Gwiazdy tegorocznej imprezy to : GESEK, MEJK, MIG DO ZOBACZENIA!

DNI PRZECHLEWA

W dniach 23 i24 lipca odbędą się Dni Przechlewa.

Wstęp na wszystkie wydarzenia będą bezpłatne.

W dniu 23 lipca tj. w piątek w Gminnej Bibliotece - Kinie za Rogiem o godzinie 16:00 odbędzie się projekcja filmu „Mój nowy dom” w reżyserii Krzysztofa Michałowskiego. W tym samym czasie będą organizowane zajęcia plastyczne dla najmłodszych „Moja Mała Ojczyzna”
w budynku Biblioteki. Zwieńczeniem tego dnia będzie ZUMBA o godzinie 17:00 w Domu Kultury przy ul. Młyńskiej. W sobotę 24 lipca na stadionie OSiR ul. Szkolna o godzinie 16:00 odbędzie się uroczyste zaprzysiężenie Sztandaru Gminy Przechlewo. Na uroczystości tej odbędzie się poświęcenie i prezentacja sztandaru jak również uroczyste wbijanie pamiątkowych gwoździ i wpis o księgi poświęconej temu wydarzeniu. Jest to pierwszy sztandar Gminy Przechlewo. Zaproszeni zostali przedstawiciele władz wojewódzkich, Powiatu Człuchowskiego oraz gmin z Powiatu Człuchowskiego. Od godziny 19:00 rozpocznie się koncert gwiazd wieczoru- wystąpią: GESEK, MEJK, MIG, znani min z takich przebojów: „Jesteś moim skarbem”, „Tańczę z nim do rana”, „Wymarzona”, „Lalunia” Całość zakończy zabawa taneczna którą poprowadzi DJ Godzilla. Cały czas będą nam towarzyszyć stoiska wystawiennicze oraz mała gastronomia.

Przyjdź i bądź z nam.

ZAPRASZAMY.

 

Galeria zdjęć