ARTYSTYCZNIE I LITERACKO - WARSZTATY DLA DZIECI

„W zdrowym ciele, zdrowy duch” – pod takim hasłem w Przechlewie realizowany jest projekt edukacyjny dla dzieci. W jego ramach maluchy mogą wziąć udział w cyklu ciekawych spotkań.

ARTYSTYCZNIE I LITERACKO - WARSZTATY DLA DZIECI

Projekt realizuje Gminna Biblioteka i Centrum Kultury. To tam odbywają się spotkania z ciekawymi ludźmi. W środę (22.09) bohaterem spotkania będzie Krzysztof Kochański, autor książki „Wszyscy jesteśmy kosmitami”. W piątek (24.09) spotkanie muzyczne poprowadzi Dariusz Kępa, muzyk i producent muzyczny. – Warto dodać, że warsztaty jak i spotkanie autorskie jest adresowane głównie do dzieci. Udział w zajęciach jest bezpłatny – mówi Natalia Michałowska z Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie. Środowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00. Piątkowe warsztaty ruszają o 9.00. Projekt jest realizowany w ramach programu Działaj Lokalnie, współfinansowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz fundację Lokalna Grupa Działania „Naszyjnik Północy”. Wcześniej w ramach tego samego projektu w Przechlewie odbyły się także warsztaty plastyczne oraz spotkanie z psychologiem.

 

URZĄD GMINY PRZECHLEWO

 

W informacji dźwiękowej mówi -Natalia Michałowska.

 

Nota prawna:

Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.