Aktywnie i zdrowo – nowa oferta zajęć GBiCK

Zarówno mali, jak i duzi mieszkańcy Przechlewa i okolic, mogą zapisywać się na warsztaty aktywności ruchowej. To nowa forma zajęć proponowana przez Gminną Bibliotekę i Centrum Kultury w Przechlewie. Treningi prowadzi Bożena Czerwińska, nowa osoba w kadrze przechlewskiej placówki.

Aktywnie i zdrowo – nowa oferta zajęć GBiCK

Zarówno mali, jak i duzi mieszkańcy Przechlewa i okolic, mogą zapisywać się na warsztaty aktywności ruchowej. To nowa forma zajęć proponowana przez Gminną Bibliotekę i Centrum Kultury w Przechlewie. Treningi prowadzi Bożena Czerwińska, nowa osoba w kadrze przechlewskiej placówki. Pierwsze warsztaty już się odbywają. Najmłodszą grupą korzystającą z oferty są przedszkolaki. Dla nich proponowane są zajęcia taneczno – ruchowe z elementami baletu. Młodzież szkolna przychodzi z kolei na zajęcia stricte taneczne w różnych formach, od tańca współczesnego po jazz. Jest też oferta dla seniorów. Ta grupa wiekowa uczestniczy w zajęciach ruchowych z elementami jogi. - W przyszłości chciałabym stworzyć także grupę tańca towarzyskiego, a jeżeli będzie takie zainteresowanie, także sekcję tańca ludowego dla dorosłych – zapowiada instruktorka prowadząca warsztaty, Bożena Czerwińska. Zapisy wszystkich zainteresowanych cały czas trwają. Prowadzi je Gminna Biblioteka i Centrum Kultury w Przechlewie. Udział w warsztatach jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich.

W informacji dźwiękowej mówi - Bożena Czerwińska, instruktorka prowadząca warsztaty

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.