WAKACJE W PRZECHLEWIE

Projekcje filmów, gdy i zabawy oraz atrakcyjne wyprawy – to propozycje Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie na ostatnie tygodnie wakacji. Na zajęcia zapraszane są wszystkie dzieci. Oferta jest otwarta zarówno dla mieszkańców jak i przebywających na wakacjach małych wczasowiczów.

WAKACJE W PRZECHLEWIE

Oferta zajęć jest niezwykle bogata. – Każde dziecko znajdzie coś dla siebie – zapowiada Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie. Zajęcia organizowane są codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 14.00. Większość z nich jest bezpłatna. Bilety wstępu należy zakupić jedynie na seanse filmowe. Ich cena to 7 złotych. Na zajęcia nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wciąż są wolne miejsca.

 

 

URZĄD GMINY PRZECHLEWO

 

W informacji dźwiękowej mówi Elżbieta Baran-Dyrektor GBiCK w Przechlewie.

 

Nota prawna:

Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.