Przechlewskie warsztaty wielkanocne

Ponad stu uczniów ze szkół w Przechlewie i w Miastku wzięło udział w Przechlewskich Warsztatach Wielkanocnych. Wydarzenia takie zorganizowała Gminna Biblioteka i Centrum Kultury w Przechlewie.

Przechlewskie warsztaty wielkanocne

Ponad stu uczniów ze szkół w Przechlewie i w Miastku wzięło udział w Przechlewskich Warsztatach Wielkanocnych. Wydarzenia takie zorganizowała Gminna Biblioteka i Centrum Kultury w Przechlewie. Dzieci oprócz zajęć praktycznych, brały udział także w pogadankach tematycznych. - Były to warsztaty na których rozmawialiśmy na temat tradycji i zwyczajów wielkanocnych. Dzieci uczyły się także robienia stroików i wypieku ciasteczek wielkanocnych. Była to też świetna zabawa. Całości towarzyszyły także seanse filmowe nawiązujące do świąt wielkanocnych – mówi Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie. Wszystkie swoje wypieki oraz rękodzieła, uczestnicy warsztatów mogli zabrać ze sobą do domów.

W informacji dźwiękowej mówi - Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Galeria zdjęć