Przechlewskie Opowieści - nowa publikacja

Na rynku wydawniczym ukazała się nowa książka o gminie Przechlewo. Jej autorami są Krzysztof Michałowski, wójt gminy oraz Konrad Remelski, dziennikarz i publicysta. Książka niebawem będzie dostępna w sprzedaży. Jej pierwsze egzemplarze już znajdują się w przechlewskiej bibliotece.

Przechlewskie Opowieści - nowa publikacja

Publikacja „Przechlewskie opowieści” oparta jest na archiwalnych artykułach prasowych. „Są to opowiadania o ciekawych miejscach, osobach i wydarzeniach, które pamiętamy z ostatnich kilkunastu, kilkudziesięciu lat.

Myślę, że będzie to miła lektura na zimowe wieczory, gdzie wspólnie w gronie rodziny, znajomych, będzie można powspominać wydarzenia z lat ubiegłych. Myślę, że wiele osób odnajdzie się w tej książce, gdyż są jej bohaterami, biorąc niegdyś udział w wywiadach w prasie, która się kiedyś ukazywała” – mówi Krzysztof Michałowski, jeden z autorów publikacji. Książkę będzie można nabyć w lokalnych księgarniach.

Niebawem zostanie ona także udostępniona w sprzedaży wysyłkowej. Kilka egzemplarzy będzie też można wypożyczać w przechlewskiej bibliotece.