NAGRODA DLA PRZECHLEWA OD GŁÓWNEGO URZĘDU STATYSTYCZNEGO

Prowadzący Narodowy Spis Powszechny, Główny Urząd Statystyczny, przyznał Gminie Przechlewo nagrodę w postaci zestawu gadżetów promocyjnych. Jest to wyróżnienie za aktywność mieszkańców. Gmina Przechlewo należy do regionów w których spis powszechny prowadzony jest najsprawniej.

NAGRODA DLA PRZECHLEWA OD GŁÓWNEGO URZĘDU STATYSTYCZNEGO

- Zwycięskie gminy otrzymały pakiet materiałów promocyjnych, które zostaną rozdysponowane wśród mieszkańców, na najbliższych imprezach gminnych – mówi Dariusz Szopiński z Urzędu Gminy w Przechlewie. Wśród nagród są między innymi ręczniki i koce plażowe, parasolki, długopisy i torby zakupowe. Oprócz Gminy Przechlewo w kategorii gmin wiejskich podobną nagrodę otrzymała także Gmina Ryjewo w powiecie kwidzyńskim. Tymczasem Narodowy Spis Powszechny jeszcze się nie zakończył. W Przechlewie spisano dopiero jedną trzecią gospodarstw domowych. Gmina przypomina o tym, że udział w spisie jest obowiązkowy. Spisu można dokonać samodzielnie przez internet, w każdym urzędzie gminy lub kontaktując się z rachmistrzem pod numerem telefonu: 22 279 99 99.

 

URZĄD GMINY PRZECHLEWO

 

W informacji dźwiękowej mówi Dariusz Szopiński- Pracownik Urzędu Gminy Przechlewo.

 

Nota prawna:

Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.