Już za tydzień – zawody jeździeckie w Przechlewie

We wtorek 15 sierpnia, na stadionie OSiR w Przechlewie odbędą się Towarzyskie Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody. Będzie tu już 34 edycja tej imprezy. Wystartują w niej przedstawiciele stajni i szkółek jeździeckich z całego Pomorza. Przechlewskie zawody jeździeckie są najstarszą tego typu imprezą w regionie. Co roku przyjeżdża na nią kilkudziesięciu zawodników.

Już za tydzień – zawody jeździeckie w Przechlewie

We wtorek 15 sierpnia, na stadionie OSiR w Przechlewie odbędą się Towarzyskie Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody. Będzie tu już 34 edycja tej imprezy. Wystartują w niej przedstawiciele stajni i szkółek jeździeckich z całego Pomorza. Przechlewskie zawody jeździeckie są najstarszą tego typu imprezą w regionie. Co roku przyjeżdża na nią kilkudziesięciu zawodników. Są wśród nich zarówno amatorzy, jak i zawodowcy, bo to impreza otwarta dla wszystkich. - Całe wydarzenie ma charakter rodzinno-piknikowy, dlatego zapraszamy na nie wszystkich mieszkańców i gości. Będzie wiele atrakcji, w tym także konkurs dla dzieci „Hobby Horse” w którym każdy otrzyma nagrodę rzeczową. Będą też niespodzianki dla publiczności – zapowiada Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. Zawody rozpoczną się o godzinie 11.00.

W informacji dźwiękowej mówi - Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.