III Wiosenne Targi Ogrodnicze 2023 – ruszyły zapisy wystawców

Gmina Przechlewo rozpoczęła przyjmowanie zapisów wystawców na III Wiosenne Targi Ogrodnicze – Przechlewo 2023. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia na lotnisku w Sąpolnie. Jest to jedna z największych imprez targowych na Pomorzu. Wiosenne Targi Ogrodnicze to wydarzenie kierowane nie tylko do specjalistów z dziedziny ogrodnictwa i sadownictwa.

III Wiosenne Targi Ogrodnicze 2023 – ruszyły zapisy wystawców

Gmina Przechlewo rozpoczęła przyjmowanie zapisów wystawców na III Wiosenne Targi Ogrodnicze – Przechlewo 2023. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia na lotnisku w Sąpolnie. Jest to jedna z największych imprez targowych na Pomorzu. Wiosenne Targi Ogrodnicze to wydarzenie kierowane nie tylko do specjalistów z dziedziny ogrodnictwa i sadownictwa. To także nie lada gratka dla działkowców oraz wszystkich tych, którzy chcieliby przy swoim domu urządzić oryginalny ogród. W ubiegłym roku swoje produkty zaprezentowało ponad stu wystawców z Pomorza, Wielkopolski, Kujaw i Mazowsza. Z roku na rok chcemy rozwijać tę imprezę i uatrakcyjniać ofertę, dlatego już teraz czekamy na zgłoszenia chętnych, którzy chcieliby swoje towary u nas zaprezentować – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. - Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pokazać wytwarzany przez siebie asortyment, począwszy od żywności ekologicznej, po rękodzieło, ogrodnictwo i wszystko co jest związane z targami ogrodniczo – rolnymi – dodaje Michałowski. Dwudniowej imprezie towarzyszą także liczne atrakcje. W tym roku wśród nich znajdą się: wystawa koni zimnokrwistych, wystawa psów, prezentacje sygnałów łowieckich, wesołe miasteczko dla dzieci i strefa gastronomiczna dla całych rodzin. Nowością będą konferencje i spotkania z ekspertami z dziedziny rolnictwa i ogrodnictwa. Zapisy wystawców przyjmowane są w Urzędzie Gminy Przechlewo pod numerem telefonu: 533 363 447 lub mailowo pod adresem: targi@przechlewo.pl.

W informacji dźwiękowej mówi - Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo

WAŻNE INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW:

1. Zaproszenie na III Wiosenne Targi Ogrodnicze

2. Regulamin III Wiosennych Targów Ogrodniczych

3. Regulamin porządkowy III Wiosennych Targów Ogrodniczych

4. KARTY ZGŁOSZEŃ:

5. Załącznik Nr 1 do karty zgłoszenia

6. Załącznik Nr 2 do karty zgłoszenia

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.