Dzień Dziecka w Przechlewie - zaproszenie

Animacje dla dzieci, konkursy i zabawy dla całych rodzin, a nawet piana party. Wszystko to czekać będzie na tych, którzy 2 czerwca przyjadą na plażę OSiR w Przechlewie. Tego dnia odbędzie się tam festyn z okazji Dnia Dziecka. Na imprezę zapraszane są wszystkie dzieci. Wydarzenie organizowane będzie w godzinach od 13.00 do 16.00.

Dzień Dziecka w Przechlewie - zaproszenie

Animacje dla dzieci, konkursy i zabawy dla całych rodzin, a nawet piana party. Wszystko to czekać będzie na tych, którzy 2 czerwca przyjadą na plażę OSiR w Przechlewie. Tego dnia odbędzie się tam festyn z okazji Dnia Dziecka. Na imprezę zapraszane są wszystkie dzieci. Wydarzenie organizowane będzie w godzinach od 13.00 do 16.00. - Tam będzie można bawić się wspólnie z animatorami. Będzie chusta animacyjna, będą balony wodne, będą gniotki, masa solna, konkursy, zabawy z nagrodami. Będą też dmuchańce i maskotka XXL – zapowiada Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie. Wieczorem w Kinie za Rogiem w bibliotece w Przechlewie rozpoczną się projekcje filmów dla dzieci. O 17.00 wyświetlony będzie „Mały Książe”. O 19.00 film „Za duży na bajki”. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.

W informacji dźwiękowej mówi - Elżbieta Baran, dyrektor Gminnej Biblioteki i Centrum Kultury w Przechlewie

Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.