WNIOSEK NA BUDOWĘ KOLEJNYCH ODCINKÓW KANALIZACJI - ZŁOŻONY

WNIOSEK NA BUDOWĘ KOLEJNYCH ODCINKÓW KANALIZACJI - ZŁOŻONY Kanalizacja ulicy Człuchowskiej i Polnej w Przechlewie oraz przyłączenie do sieci miejscowości Miroszewo – to zadanie o którego dofinansowanie zabiega Gmina Przechlewo. Samorząd aplikuje o środki w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, tym razem z puli przeznaczonej na wsparcie dla gmin popegeerowskich. - Złożony wniosek opiewa na kwotę 3,6 mln. Staramy się pozyskać sto procent dofinansowania na to zadanie. Prace na tych ulicach oraz w tej miejscowości są bardzo potrzebne. Chcemy rozbudowywać kanalizację sanitarną oraz doprowadzać wodę do kolejnych domów, które powstają w naszej gminie – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. Miejscowość Miroszewo ma niewielką instalację kanalizacyjną. Nie spełnia ona jednak już współczesnych standardów. Należy ją jak najszybciej przebudować i przyłączyć do sieci gminnej. W części ulicy Człuchowskiej i Polnej, potrzebna będzie budowa zupełnie nowej instalacji. Chodzi o tereny na których budowane są nowe domy jednorodzinne. URZĄD GMINY PRZECHLEWO Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.przechlewo.pl Nota prawna: Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

WNIOSEK NA BUDOWĘ KOLEJNYCH ODCINKÓW KANALIZACJI - ZŁOŻONY

- Złożony wniosek opiewa na kwotę 3,6 mln. Staramy się pozyskać sto procent dofinansowania na to zadanie. Prace na tych ulicach oraz w tej miejscowości są bardzo potrzebne. Chcemy rozbudowywać kanalizację sanitarną oraz doprowadzać wodę do kolejnych domów, które powstają w naszej gminie – mówi Krzysztof Michałowski, Wójt Gminy Przechlewo. Miejscowość Miroszewo ma niewielką instalację kanalizacyjną. Nie spełnia ona jednak już współczesnych standardów. Należy ją jak najszybciej przebudować i przyłączyć do sieci gminnej. W części ulicy Człuchowskiej i Polnej, potrzebna będzie budowa zupełnie nowej instalacji. Chodzi o tereny na których budowane są nowe domy jednorodzinne.

 

 

URZĄD GMINY PRZECHLEWO

W informacji dźwiękowej mówi Krzysztof Michałowski-Wójt Gminy Przechlewo.

 

Nota prawna:

Gmina Przechlewo jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej oraz przesyłanych w załącznikach. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.