Uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego odbyło się w miniony wtorek 26 sierpnia 2025 r. w Urzędzie Gminy w Przechlewie. Wójt Gminy Andrzej Żmuda Trzebiatowski pogratulował nauczycielom osiągnięcia kolejnego etapu kariery zawodowej, podziękował za dotychczasową pracę i zaangażowanie w rozwój uczniów, a także życzył dalszych sukcesów, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz realizacji kolejnych celów edukacyjnych.
.jpg)
Uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego odbyło się w miniony wtorek 26 sierpnia 2025 r. w Urzędzie Gminy w Przechlewie.
Wójt Gminy Andrzej Żmuda Trzebiatowski pogratulował nauczycielom osiągnięcia kolejnego etapu kariery zawodowej, podziękował za dotychczasową pracę i zaangażowanie w rozwój uczniów, a także życzył dalszych sukcesów, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz realizacji kolejnych celów edukacyjnych.
W dniu 18 sierpnia 2025 r. w Urzędzie Gminy Przechlewo przed Komisją Egzaminacyjną stanęli nauczyciele ubiegający się o awans na stopień nauczyciela mianowanego:
- Pani Agnieszka Kostusiak – nauczycielka z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Przechlewie;
- Pani Magdalena Modrzejewska – nauczycielka ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Przechlewie;
- Pan ks. Szymon Orzech – nauczyciel ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Przechlewie.
Serdeczne gratulacje!