Nauczyciele mianowani odebrali awanse!

Uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego odbyło się w miniony wtorek 26 sierpnia 2025 r. w Urzędzie Gminy w Przechlewie. Wójt Gminy Andrzej Żmuda Trzebiatowski pogratulował nauczycielom osiągnięcia kolejnego etapu kariery zawodowej, podziękował za dotychczasową pracę i zaangażowanie w rozwój uczniów, a także życzył dalszych sukcesów, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz realizacji kolejnych celów edukacyjnych.

Nauczyciele mianowani odebrali awanse!

Uroczyste wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego odbyło się w miniony wtorek 26 sierpnia 2025 r. w Urzędzie Gminy w Przechlewie.

Wójt Gminy Andrzej Żmuda Trzebiatowski pogratulował nauczycielom osiągnięcia kolejnego etapu kariery zawodowej, podziękował za dotychczasową pracę i zaangażowanie w rozwój uczniów, a także życzył dalszych sukcesów, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz realizacji kolejnych celów edukacyjnych.

W dniu 18 sierpnia 2025 r. w Urzędzie Gminy Przechlewo przed Komisją Egzaminacyjną stanęli nauczyciele ubiegający się o awans na stopień nauczyciela mianowanego:

  • Pani Agnieszka Kostusiak – nauczycielka z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Przechlewie;
  • Pani Magdalena Modrzejewska – nauczycielka ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Przechlewie;
  • Pan ks. Szymon Orzech – nauczyciel ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Przechlewie.

Serdeczne gratulacje!